İş İlanı – SAP MDG(Master Data Governance) Danışmanı Aranıyor!Okuma süresi 1 dakika

Kariyerinde değişiklik yapmak isteyen ve yurt dışı projelere uzaktan destek verebilecek SAP MDG danışmanı arıyoruz. İyi derecede İngilizcesi olan ve Abap deneyimi olan arkadaşların CVlerini bekliyoruz. kariyer@medepia.com

Medepia firması, Türkiyenin önde gelen SAP Çözüm Ortaklarından biridir. Ağırlık olarak SAP PI ve SAP PO Çözümleri üzerinde uzmanlık göstermektedirler.

Medepia Firması web sitesi


Sormak istediğiniz soruları, sayfanın alt kısmında bulunan Yorumlar alanında yazarak sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazılarımızı sosyal medya hesaplarımızda beğenip paylaşmanızı rica ederiz.

Linkedin Resim
Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Umut Demirci hakkında 244 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP PMO (Proje Yönetim Ofisi) Takım Lideri olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir