SAP Kullanıcı Şifresi Nasıl Değiştirilir?Okuma süresi 1 dakika

Merhabalar,

Bu yazımızda, SAP Sistemini kullanan kişilerin belirli bir süre sonunda şifrelerini SAP Sistemini yöneten kişilere sormadan nasıl değiştirebileceklerini anlatacağız.

Öncelikle SAP Sisteminde kullanıcınız ile oturum açılmış olduğu anda, Sistem–> Kullanıcı değerleri –> Kişisel veriler menü yolu takip edilir.

Açılan ekran üzerinde Parola butonuna basılır.

Bir sonraki ekranda önce kullanmak olduğunuz parolanızı diğer alanda ise kullanmak istediğiniz yeni parolanızı 2 defa girmeniz ve kayıt etmeniz gerekmektedir.

Sistemden çıkış yapıp, yeni parolanız girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.

Sitemizin destekçilerinden Emrah Faruk Uzun tarafından, kullanıcıların şifre değişikliklerini nasıl yapabileceğini anlatan yazısı için teşekkür ederiz.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
0 0 votes
Article Rating
Umut Demirci hakkında 285 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments