İş İlanı – CoretoEdge SAP Basis ve Azure Bulut alanında yetiştirmek üzere çalışma arkadaşları arıyor!Okuma süresi 1 dakika

Merhabalar,

Daha önce proje yaptığım, SAP Basis ve Azure Bulut alanında faaliyet gösteren Core2Edge firması, yetiştirilmek üzere SAP Basis ve Azure Bulut alanında çalışma arkadaşları arıyor.

Sıradışı ilan detayı aşağıdaki gibidir.

Neymiş, “herkes tecrübeli eleman arıyor, biz yeni mezunuz nasıl iş bulacağız?” yok “Kriz var kimse adam almıyor”, Biz yeni mezun, sağlam altyapısı olan, meraklı ve öğrenmeye aç arkadaşlar arıyoruz.

Çağımızın vebası SAP Basis ve Azure Bulut alanında yetiştirmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Kendine güveniyorsan başvur. En kötü birlikte çay içeriz.

Özellikle İngilizce Eğitim görmüş Mühendislik bölümlerinden mezun arkadaşların hr@coretoedge.com.tr adresine başvurmalarını rica ederim.

Başvurularınızı sapuzman.com sitesinde gördüğüm ilan üzerinden başvuruda bulundum ibaresini eklemeyi unutmayınız.

Sormak istediğiniz soruları, sayfanın alt kısmında bulunan Yorumlar alanında yazarak sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazılarımızı sosyal medya hesaplarımızda beğenip paylaşmanızı rica ederiz.

Linkedin Resim
Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Umut Demirci hakkında 218 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP PMO (Proje Yönetim Ofisi) Takım Lideri olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir