İş İlanı – Itelligence SAP 360º Career Camp(SAP 360º Kariyer Kampı)Okuma süresi 3 dakika

Merhabalar,

SAP dünyasının tanınan danışmanlık firmalarından biri olan Itelligence firmasının Yeni Mezun SAP Danışman Adayı Yetiştirme Kampı başlıyor.

İş Tanımı

itelligence Türkiye Yeni Yeteneklerini Arıyor! 

İşe Doğru Zamanda, Doğru Yerde Başla… 

Dünyanın lider kurumsal iş yazılımı şirketi SAP’nin, Türkiye’deki tek platin iş ortağı olarak yeni mezun arkadaşlarımıza önemli bir kariyer fırsatı sağlıyoruz. 

Eğitim ve yönetim desteği ile kısa vadede öğrenmek, global bir şirkette kariyer yapmak istiyorsan, itelligence’de yurt içi ve yurt dışı projelerde çalışma imkanı bulabilir, heyecanını kaybetmeyen profesyonellerden oluşan bir ekibin parçası olabilirsin.

 • SAP Finansal Modüller
 • SAP Lojistik Modüller
 • SAP ABAP Yazılım
 • SAP BASIS
 • SAP Cloud Platform
 • SAP SuccessFactors
 • SAP Hybris
 • SAP İş Zekası

Kendime ve yeteneklerime güveniyorum; kariyer basamaklarını SAP danışmanlığı alanında çıkmak istiyorum ve aşağıdaki kriterleri sağlıyorum diyorsan, hemen başvur!

 • Üniversite mezunu (Tercihen Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Enformatik, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, MIS)
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • İletişim yönü güçlü
 • Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan

İtelligence Türkiye Hakkında

 itelligence Türkiye’yi Yakından Tanı!

We Transform. Trust into Value 

Dünyanın en başarılı SAP danışmanlık şirketi 

itelligence, iş uygulamaları alanında dünya lideri yazılım SAP’nin ekosisteminde yer alan en büyük uluslararası iş ortaklarından biri. Deneyimli, güvenilir, müşteri odaklı ve şeffaf bir çözüm ortağı olarak, SAP çözümlerini tamamlayıcı yaklaşımlar üretiyor. Gelişen teknolojiyi kurumların hizmetine sunarak rekabet güçlerini artırıyor, dijital dönüşüm ve sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor. 
21 Haziran 1989’da Almanya’nın Bielefeld şehrinde kurulan itelligence AG’nin, 26 ülkede 57 lokasyonda yaklaşık 8.000 çalışanı bulunuyor. Çeyrek asrı aşkın süredir dünya çapında hizmet verdiği 6 binden fazla müşterisiyle, global bilgi birikimini lokal deneyimle harmanlayarak sürekli zenginleştiriyor. 2007 yılından bu yana dünyanın en büyük 3. telekom şirketi NTT DATA bünyesinde faaliyetlerini sürdüren itelligence AG; üretim, otomotiv, gıda, demir-çelik, mobilya, ilaç, hizmet, perakende ve eğitim sektörlerine özel çözümleriyle dikkat çekiyor. Danışmanlık, sistem geliştirme ve entegrasyon, lisanslama, dış kaynak kullanımı ve servisler, bulut teknolojisi, uygulama yönetimi alanlarında verdiği hizmetlerle, müşterilerinin karmaşık iş süreçlerini kolaylaştırıyor. 

Akıllı üretim ve endüstri alanında çalışmalar yapan itelligence, SAP’nin dünya çapındaki ortakları arasında, yerinde hizmet ve bulut tabanlı çözümlerin satışını üstlenen 7 ayrıcalıklı kurumdan biri. Endüstri 4.0 ve IoT konularında bilgi ve deneyime sahip ekibiyle; siber fiziksel sistemlerin entegrasyonu, çapraz organizasyonel bağların kurulması, iletişim zincirleri oluşturulması gibi alanlarda da danışmanlık hizmeti veriyor. itelligence, birlikte çalıştığı kurumların SAP üzerindeki son güncellemelere tüm dünyayla aynı anda erişmesine ve gelişmelerden öncelikli haberdar olarak deneyimlemesine olanak sağlıyor. 

Başvuru için lütfen tıklayınız!

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
0 0 votes
Article Rating
Umut Demirci hakkında 285 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments