Türkçe SAP Hybris Kurulumu ve SAP Hybris Eğitim VideolarıOkuma süresi 2 dakika

Merhabalar,

Haratres Teknoloji Danışmanları tarafından hazırlanan SAP Hybris Çözümüne ait kurulum ve Eğitim videolarına hemen aşağıdaki alandan izleyebilirsiniz. Haratres Teknoloji youtube kanalına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.


SAP Hybris Nedir?

Hybris, 2013 yılında SAP tarafından satın alınarak, SAP Ekosistemine dahil edilmiştir. SAP Hybris, firmaların commerce veya e-commerce adını verdiğini B2B(Business to Business) ve B2C(Business to Customer) süreçlerini kullanarak, kurumsal ve bireysel müşterilerinin, canlı stok, fiyat, promosyon, hediye çeki ve ödeme yöntemleri ile müşterilerine daha iyi alışveriş hizmeti sunmak isteyen firmaların kullandığı bir sistemdir.

SAP Hybris ile müşterilerine satış öncesi, satış esnası ve satış sonrası hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.

SAP Hybris Cloud yapısında, Java tabanlı çalışan bir programdır. Bundan dolayı SAP Ekosisteminde ayrı bir modül sorumlusu ve yazılımcısı bulunmaktadır.

Ülkemizde de yeni yeni kullanılmaya başlanan, SAP CX, SAP C4C veya SAP Hybris Customer Experience modülü olarak da sınıflandırılan SAP Hybris ile birçok kurumsal firma tarafından kullanılmaktadır.

SAP Hybris daha çok perakende firmaları tarafından kullanılmakta olup, ilerleyen dönemde bir çok firmanın SAP Hybris çözümleri ile satış alanlarını geliştireceklerini düşünmekteyim.

İlgili video Türkçe SAP Hybris Kurulum ve Türkçe SAP Hybris Eğitim Videosu olup, ekranın sağ üst tarafında ki ikon üzerinden istediğiniz bölüme geçiş yapabilirsiniz. Bu video bir nevi SAP Hybris Tutorial olarak kullanılabilir.


Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
0 0 votes
Article Rating
Umut Demirci hakkında 285 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments