SAP Sisteminde Satınalma Mal Girişi İşlemi Nasıl Yapılır?

Merhabalar,

Bu yazımızda, SAP ERP Sisteminde MM Modülünde Satınalma Siparişlerine ait Satınalma Mal Girişlerinin(İrsaliye Belgelerinin) SAP Sistemine girişinin nasıl yapılacağını bir eğitim videosu ile işliyoruz.

Asurba Kurumsal Hafıza Çözümleri şirketinin youtube kanalında bulunan SAP Sisteminde Satınalma Mal Girişi Belgelerinin SAP Sistemine girişinin nasıl yapılacağını anlatan videoyu aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

SAP Sisteminde Satınalma Mal Girişi Nasıl Yapılır?

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
Umut Demirci hakkında 318 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*