SAP Sisteminde Malzeme Ana Verisi Oluşturma Eğitim VideosuOkuma süresi 1 dakika

Merhabalar,

Günümüzde, özellikle Türkiye’de SAP ile ilgili Türkçe özgün kaynak ve eğitim videoları konusunda kaynak yetersizliği olduğu aşikardır. SAPUZMAN.COM sitesi olarak kendi özgün dökümanlarımız dışında, gerçekten faydalı paylaşımları emeğe saygı göstermek adına kaynak göstererek çeşitli faydalı bilgileri de yayınlamaya çalışıyoruz.

Peki bu konumuzda ne anlatacağız? Bu konumuzda SAP Sisteminde Malzeme Nasıl Açılır? SAP Sisteminde Malzeme Nasıl Oluşturulur? SAP Sisteminde Malzeme Açma Eğitimi ve Videosu gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Asurba Kurumsal Hafıza Çözümleri şirketinin youtube kanalında bulunan SAP Sisteminde Malzeme Ana Verisi Oluşturma konulu videosuna aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

SAP Sisteminde Malzeme Ana Verisi Oluşturma Süresi

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
0 0 votes
Article Rating
Umut Demirci hakkında 285 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments