SAP SD(Satış ve Dağıtım) Modülü Eğitim VideolarıOkuma süresi 2 dakika

Merhabalar,

Bu yazımızda SAP SD Modülünde yer alan tüm konu başlıklarına ait eğitim ve kullanım videolarına ait bir playlist bulunmaktadır.


Videoları hazırlayan kişi Sadık Azman’dır. Kendisine bu faydalı paylaşımlar için teşekkür ederiz. Sadık Azman’ın Linkedin hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sadık Azman’ın Youtube kanalına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video bir playlist olduğu için içerisinde onlarca konu başlığı vardır. Video ilk konudan başlayıp son konuya kadar otomatik olarak devam etmektedir. Direkt olarak bir konuya gitmek istiyor iseniz, lütfen aşağıdaki video ekranında yer alan kırmızı kutucuk içerisine alınmış butona basarak konu başlıklarını görebilirsiniz.

SAP SD Modülü Eğitim Videoları İçerik İndeksi

SAP SD Modülüne ait eğitim videoları 4 adet videodan oluşmaktadır. SAP SD Modülüne ait eğitim videoların konu başlığı aşağıdaki gibidir.

  • 1. SAP SD Modülü – Müşteri Tanımlama/Değiştirme/Görüntüleme Eğitim Videosu
  • 2. SAP SD Modülü – Satış Siparişi Oluşturma/Değiştirme/Görüntüleme Eğitim Videosu
  • 3. SAP SD Modülü – Satış Teslimatı Oluşturma/Değiştirme/Görüntüleme Eğitim Videosu
  • 4. SAP SD Modülü – Satış Faturası Oluşturma/Değiştirme/Görüntüleme Eğitim Videosu


Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
0 0 vote
Article Rating

SAP Eğitimi İçin Tavsiye

SAPUZMAN.COM Blog sitemiz, siz değerli ziyaretçilerimiz için EDUANKA  firması ile özel bir anlaşma yapmış bulunmaktadır. EDUANKA Eğitim firması ile iletişime geçerek, kendilerine sapuzman.com sitesi üzerinden ulaştığınızı bildirmeniz durumunda, EDUANKA tarafından verilen eğitimlerden özel indirim hakkına sahip olacaksınız.

Online ve/veya yüz yüze, Kurumsal, Grup ve Bireysel eğitim alabilirsiniz.

Kendileri ile iletişime geçebilmek için yapmanız gerekenler, buraya tıklayarak EDUANKA firmasının web sitesine ulaşıp ilgililer ile iletişime geçebilir, veya 0 552 240 00 57 numaralı telefonu arayabilir, genel sorularınızı bilgi@eduanka.com mail adresine iletebilirsiniz.

Aşağıdaki linkler üzerinden eğitmen cv’sine ve modül eğitim müfredatlarına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Umut Demirci hakkında 277 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
büşra
büşra
13 gün önce

Videolarınızı kaldırmanız çok üzdü ne kadar faydasının olduğunu tahmin bile edemezsiniz…

Büşra
Büşra
10 gün önce
Reply to  Umut Demirci

Anladım Umut bey teşekkür ederim geri dönüş için. İyi çalışmalar.