İş İlanı – SAP Modül Sorumlusu

Merhabalar,

1988 yılından beri sektörde faaliyet göstermekte olan; Avrupa, Asya ve Amerika pazarında aktif olarak çalışmalar yürüten, İstanbul/Maltepe lokasyonundaki firma için yurt dışı ve yurt içi operasyonlarına destek verecek SAP Modül Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

Pozisyon özelinde;

  • Canlı geçiş projelerinde yer almış olmak,
  • Fonksiyonel spec hazırlama aşamalarında deneyim,
  • Test süreçlerinde son kullanıcı yönlendirmesi,
  • Tercihen SD-MM modüllerinde tecrübe,
  • İleri seviye İngilizce bilgisi,
  • Seyahat engelinin bulunmaması

Başvurular 15.10.2020 tarihine kadar geçerli olacak olup, başvurularınızı ebru.yaman@talentown.net adresine iletmenizi rica ederiz.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
Umut Demirci hakkında 318 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*