Zeliler-2: Hiç Bitmeyen Öğrencilik-SAP Community TurkeyOkuma süresi 1 dakika

Merhabalar,

SAP Community Turkey kurucularının yaptığı alanında başarılı danışman arkadaşlarımızın SAP ERP üzerine yaptıkları canlı Youtube serisi yayınlarına bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

İlgili canlı yayınlar genellikle Pazartesi günleri yapılmaktadır. Youtube kanalına abone olarak canlı yayınları izleyebilir veya sapuzman.com sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-jnYGHsXxPo&t=3s


Sormak istediğiniz soruları, sayfanın alt kısmında bulunan Yorumlar alanında yazarak sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazılarımızı sosyal medya hesaplarımızda beğenip paylaşmanızı rica ederiz.

Linkedin Resim
Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Umut Demirci hakkında 239 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP PMO (Proje Yönetim Ofisi) Takım Lideri olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir