SAP HR(İnsan Kaynakları – Bordro – Personel İşlemleri) Modülü Eğitim Videoları

Merhabalar,

Bu yazımızda SAP HR Modülünde yer alan tüm konu başlıklarına ait eğitim ve kullanım videolarına ait bir playlist bulunmaktadır.

Videoları hazırlayan kişi Sadık Azman’dır. Kendisine bu faydalı paylaşımlar için teşekkür ederiz. Sadık Azman’ın Linkedin hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sadık Azman’ın Youtube kanalına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video bir playlist olduğu için içerisinde onlarca konu başlığı vardır. Video ilk konudan başlayıp son konuya kadar otomatik olarak devam etmektedir. Direkt olarak bir konuya gitmek istiyor iseniz, lütfen aşağıdaki video ekranında yer alan kırmızı kutucuk içerisine alınmış butona basarak konu başlıklarını görebilirsiniz.SAP HR Modülü Eğitim Videosu İçerik İndeksi

 • 1. SAP HR Modülü – Bordro Alt Birimi ve Dönem Tanımlama
 • 2. SAP HR Modülü – Personel Tanımlama İşlemleri Part 1
 • 3. SAP HR Modülü – Personel Tanımlama İşlemleri Part 2
 • 4. SAP HR Modülü – Personel Puantaj İşlemleri
 • 5. SAP HR Modülü – Personel Organizasyon Değişikliği ve İşten Çıkış İşlemleri
 • 6. SAP HR Modülü – Personel Bordro Çalıştırma İşlemleri
 • 7. SAP HR Modülü – Bordro Çalıştırma ve Bordro FI Kaydı Oluşturulması
 • 8. SAP HR Modülü – HR Organizasyon Şeması


SAP Egitimi İçin Tavsiye

SAPUZMAN.COM Blog sitemiz, siz değerli ziyaretçilerimiz için AKADEMİ BURSA firması ile özel bir anlaşma yapmış bulunmaktadır. AKADEMİ BURSA Eğitim firmasından sapuzman.com sitesi üzerinden sizlere ulaştım diyerek çok ciddi indirim elde edebilirsiniz. Bursa ve İstanbul illeri için Kurumsal, Grup ve Bireysel eğitim alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Online Eğitim ile siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermekteler.

Kendileri ile iletişime geçebilmek için yapmanız gerekenler, buraya tıklayarak Akademi Bursa Danışmanlık firmasının web sitesine ulaşıp ilgililer ile iletişime geçebilir, veya 0 552 240 00 57 numaralı telefonu arayabilir, genel sorularınızı meltem@akademibursa.com mail adresine iletebilirsiniz.

Aşağıdaki linkler üzerinden eğitimen ve modül eğitim içeriklerine daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
Umut Demirci hakkında 318 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

2 yorum

 1. Merhaba, Youtube videolarında ilk video olan “1. SAP HR Modülü – Bordro Alt Birimi ve Dönem Tanımlama” Youtube’da görünmüyor, kontrol edebilir misiniz?
  Videolar çok açıklayıcı ve bilgilendirici. Teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*