SAP Genç Profesyoneller Programı – İZMİR

Merhabalar,

SAP Türkiye tarafından belirli zamanlarda düzenlenen SAP Genç Profesyonel Yetiştirme Programı bu sefer Haziran/2020 döneminde İzmir ilinde gerçekleştirilecektir.

Bu programa dahil olabilmeniz durumunda, SAP Sistemleri ile ilgili danışmanlık eğitimi alacak olup, sizlere yeni bir SAP Danışmanlığı kariyeri yolu açılacaktır.

Bu programa dahil olabilmek için başvurunuz ISC İnsan Kaynakları tarafından toplanmaktadır. Buraya tıklayarak, başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
Umut Demirci hakkında 318 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*