İş İlanı – Yetiştirilmek Üzere SAP Danışman Adayları

Merhabalar,

Türkiye’de bulunan SAP Danışmanlık firmalarından biri olan Teampro Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri firması, büyümekte olan ekipleri için, yetiştirilmek üzere “SAP Lojistik ve Teknoloji Danışmanları” arıyor.

Başvurularınızı ik@teampro.com.tr adresine, sapuzman.com sitesindeki “Yetiştirilmek Üzere SAP Lojistik ve Teknoloji Danışmanları” konulu mail başlığı ile yapabilirsiniz.

Teampro Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri şirketi web sitesi için tıklayınız.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
Umut Demirci hakkında 318 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*