İş İlanı – SPRO Teknoloji Yurt Dışında Çalışacak SAP Danışmanları Arıyor

SPRO Teknoloji, Yurt dışı projelerinde görevlendirmek üzere, yurt dışında yaşayabilecek, deneyimli SAP Danışmanları arıyor.

Nitelikler

  • SAP eWM, Retail, PPDS, MM, SD, PP, FI, CO modüllerinden en az birinde 4 yıl tecrübe,
  • SAP Sertifikası sahibi
  • Almanya’da yaşayabilecek
  • Yazılı-sözlü ileri derecede İngilizce(Almanca bilgisi tercih sebebi)

SAP Danışmanları Adayı İlanına Başvurmak İçin;

Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, CV’lerini ik@spro.com.tr mail adresine ileterek başvuruda bulunabilir.

NOT: Son Başvuru Tarihi 31.12.2021 tarihidir.

SPRO Teknoloji Hakkında

SPRO Danışmanlık 2013 yılında ERP sektöründe uzun yıllardır yöneticilik ve danışmanlık tecrübesi olan dört idealist ortak tarafından İstanbul’da kuruldu. Kuruluştaki amacı mevcut danışmanlık sektöründeki uygulamaları geliştirmek, fark yaratmak ve sürekli gelişimi amaç edinerek çeşitli endüstrilerde en iyi uygulamaları (best practice) hayata geçirerek verimlilik ve etkinliği arttırmaktır.

SAP Danışmanlığı Sektöründe faaliyet göstermektedir. Genç, dinamik ve aynı zamanda tecrübeli bir çalışan kadrosuna sahip olan SPRO Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) konusundaki uzmanlığını, devam eden projelerinde kendi kurumsallık ilkeleri çerçevesinde çözüm sunarak devam ettirmektedir. Devam eden projelerinde sektörel tecrübelerini yansıtarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Sosyal Medya Hesaplarımız
Umut Demirci hakkında 317 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP Sipariş Planlama&Müşteri Hizmetleri ve Master Data Birim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*