İş İlanı – A101 Firması SAP Uzmanları ArıyorOkuma süresi 1 dakika

Merhabalar,

A101 firması, Perakende sektöründe ilklerinden olacak SAP S/4 (HEC) projesi için ekip arkadaşları arıyor.

SAP İş analistleri, SAP FI ve Retail(mm/sd) Modül Uzman ve Uzman Yardımcıları, SAP Proje Yöneticileri, BW-BO Uzmanı pozisyonlarında iş arayışında bulunan SAP tecrübesine sahip uygun arkadaşlar CV’lerini Aylin Yılmaz Ahıshalı’nın linkedin profilinden bağlantı kurarak iletebilirsiniz.

Not : Çalışma yeri İstanbul Anadolu yakası Ümraniye bölgesi olup, İstanbul’un değişik bölgelerine servis imkanı vardır.

Başvuru esnasında, sapuzman.com sitesinde ki ilanınıza binayen başvurumu yapıyorum bilgisini verebilirsiniz.


Sormak istediğiniz soruları, sayfanın alt kısmında bulunan Yorumlar alanında yazarak sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazılarımızı sosyal medya hesaplarımızda beğenip paylaşmanızı rica ederiz.

Linkedin Resim
Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Umut Demirci hakkında 244 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP PMO (Proje Yönetim Ofisi) Takım Lideri olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir