Paylaş :
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Webinar : SAP ile Akıllı ERP’ye Adım Atın

Nisan 18 @ 11:00 am - 12:00 pm

Ücretsiz
Paylaş :


Akıllı ERP çözümümüz SAP S/4HANA Cloud, müşterilerimize daha yüksek verimlilik sunan, uçtan uca müşteri deneyimini yeniden tanımlayan, iş gücü katılımını dönüştüren bir çözüm olarak giderek daha fazla benimseniyor. Dijital çağa uygun kullanıcı deneyimi, yapay zeka destekli otomasyon ve yeni nesil iş süreçleri, ilk akıllı bulut ERP çözümü olan SAP S/4HANA Cloud’u, bulut ERP çözümleri arasında en çekici seçenek haline getiriyor. SAP S/4HANA Cloud çözümüyle dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayabilirsiniz.

Akıllı ERP teknolojilerini keşfetmek, SAP S/4HANA Cloud çözümünü deneyimlemek ve referans projelerimizden ilham almak için sizleri SAP ile Akıllı ERP’ye Adım Atın webinarımıza davet etmek istiyoruz. Webinarımıza kayıt olarak IDC’nin hazırlamış olduğu “Dijital Çağın Karmaşıklığını Çözmek için Neden Akıllı ERP’ye İhtiyacımız Var” raporuna ve “Akıllı ERP için Altın Rehber” çözüm dokümanımıza ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

 

Webinara Kayıt Olmak İçin Tıklayınız

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Paylaş :
Paylaş :