Paylaş :
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Foriba – SGK Teşvik Çözümü Webinar

Ocak 15 @ 3:00 pm - 4:00 pm

Ücretsiz
Paylaş :

Yeni yılda siz de SGK Teşvik’ten yararlanabilirsiniz!

Foriba  SGK Teşvik çözümü ile mevcut ya da son 6 aya yönelik teşvik tutarınızı uzun saatler harcamadan, Foriba Portali üzerinden 10 dakika içerisinde hesaplayabilirsiniz. Böylelikle teşvik tutarınızda minimum %30 kazanç sağlayabilirsiniz. Foriba SGK Teşvik çözümü ile teşvik miktarınızı uzun saatler harcamadan, optimum seviyede eksiksiz hesaplayabilmek için ücretsiz Webinar’ımıza davetlisiniz.

SGK Teşviklerinizi Hatasız, Kolayca Alabileceğinizi Biliyor muydunuz?

Geçmişe yönelik istihdam teşvikleri nasıl hesaplanır? Yeni SGK Teşvikleri ve yararlanma şartları nelerdir? 6111 sayılı teşvik kanunu neleri kapsıyor?

SGK Teşvik Çözümü; mevcut teşviğinizi optimize etme, kazanç artırma ve güncel teşvik takibi gibi kümülatif fayda sağlar. Foriba SGK Teşvik; ERP programları, muhasebe yazılımları kullanan veya herhangi bir sisteme bağlı olmayan herkes için regülatif bir çözüm mimarisidir.

Mevcut ya da son 6 aya yönelik teşvik tutarınızı Foriba Portali üzerinden 10 dakika içerisinde hesaplayabilirsiniz. Böylelikle teşvik tutarınızda minimum %30 kazanç sağlayabilirsiniz.

Foriba SGK Teşvik çözümü ile teşvik miktarınızı uzun saatler harcamadan, optimum seviyede eksiksiz hesaplayabilmek için ücretsiz Webinar’ımıza davetlisiniz.

Buraya Tıklayarak webinara ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Paylaş :

Detaylar

Tarih:
Ocak 15
Saat:
3:00 pm - 4:00 pm
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Mekan

Webinar
webinar

Organizatör

Foriba
Website:
https://www.foriba.com
Paylaş :