Webinar – SAP Success Factor İle Adaylıktan Emekliliğe Yeni Nesil Çalışan Deneyimi

Merhabalar,

SAP Türkiye tarafından organize edilen ve “En iyi yetenekleri bulmak ve bu yeteneklerin tüm potansiyelini verimliliğe dönüştürmek tüm kurumların öncelikli hedefi. Peki bunu nasıl yapacağız?” konulu webinar 31 Temmuz 2018 Salı Günü Saat 10:00 – 11:00 arasında yapılacaktır.

Kayıt İçin lütfen tıklayınız

En iyi yetenekleri bulmak ve bu yeteneklerin tüm potansiyelini verimliliğe dönüştürmek tüm kurumların öncelikli hedefi. Peki bunu nasıl yapacağız?

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Umut Demirci hakkında 87 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Eğitim yıllarımı başarılı bir şekilde tamamladıktan hemen sonra; Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Eğitim yılları boyunca çeşitli projelere imza atarak bir çoğunda başarılı olarak kendimi geliştirme fırsatı buldum. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP İş Analisti olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir