Webinar – SAP Success Factor İle Adaylıktan Emekliliğe Yeni Nesil Çalışan DeneyimiOkuma süresi 1 dakika

Merhabalar,

SAP Türkiye tarafından organize edilen ve “En iyi yetenekleri bulmak ve bu yeteneklerin tüm potansiyelini verimliliğe dönüştürmek tüm kurumların öncelikli hedefi. Peki bunu nasıl yapacağız?” konulu webinar 31 Temmuz 2018 Salı Günü Saat 10:00 – 11:00 arasında yapılacaktır.

Kayıt İçin lütfen tıklayınız

En iyi yetenekleri bulmak ve bu yeteneklerin tüm potansiyelini verimliliğe dönüştürmek tüm kurumların öncelikli hedefi. Peki bunu nasıl yapacağız?


Sormak istediğiniz soruları, sayfanın alt kısmında bulunan Yorumlar alanında yazarak sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazılarımızı sosyal medya hesaplarımızda beğenip paylaşmanızı rica ederiz.

Linkedin Resim
Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Umut Demirci hakkında 237 makale
1986 yılında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaya geldim. Bahçeşehir Üniversitesi, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü başarılı bir şekilde tamamladım. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve bilişim projeleri içerisinde görev aldım. Üniversiteyi tamamladıktan hemen sonra 2010 yılında başladığım ERP sektöründe, SAP PMO (Proje Yönetim Ofisi) Takım Lideri olarak çalışmaya devam etmekteyim. Daha detaylı bilgi için Hakkımda menüsünü kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir