MDP Group – SAP Tedarikçi Portalı

Tedarikçilerinizle İletişiminizi Güçlendirin

Önceleri destek fonksiyonu olarak görülen tedarik zinciri, yüksek rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve büyüyebilmek için ana fonksiyonlardan biri olarak görülmektedir. Firmaların mal ve hizmet satın aldıkları tedarikçileri ile olan ilişkilerini daha sağlıklı bir şekilde yürüterek, ilgili süreçlerin ve işlemlerin SAP’de kayıt altına alınması, verinin devamlılığının sağlanması ve doğal olarak tedarik süreçlerinin optimize edilmesi son derece önemlidir.

Tedarikçi olmak için başvuru süreci ile başlayan işlemler, başvuru yapan tedarikçinin gerekli aşamaları ve kontrolleri geçtikten sonra firmanın çalışmaya karar verdiği yeni bir iş ortağı olarak portale erişime yetkilendirilmesiyle ilerler. Tedarikçiler bu panel aracılığı ile firma tarafından yapılacak olan satın alımların, ihalelerin ve açık arttırmaların takibini ve ilgili süreçlerin yönetimini yapabilir. Firma ile gerektiği noktalarda panel üzerinden iletişime de geçebilme fırsatı sayesinde tedarikçiler, ihtiyaç duyduğu anlarda firma tarafından muhatap kişiye ulaşabilir. Tedarikçiler ile olan süreci kısaltarak zaman ve efordan büyük tasarruf sağlamanın yanı sıra, ilgili süreçlerin tek bir panel üzerinden ve SAP’de ilgili kayıtlar tutularak daha sağlıklı ve güvenli izlenebilmesine olanak sağlar.

MDP GROUP SAP TEDARİKÇİ

PORTALINI İNCELEMEK İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ.

MDP Group Hakkında

MDP Group, 2012’den bu yana danışmanlık, geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

300’den fazla müşteriyle çalışarak 1000’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP, e-Dönüşüm ve Web/Mobil uygulamaları hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da yeni başarılara imza atmaktadır.

MDP Group alanında uzman kadrosu ile gıda, tekstil, otomotiv, ilaç, iletişim, sağlık, çimento, çelik, havacılık ve elektronik gibi farklı sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda;

  • SAP PI/PO
  • SAP EWM
  • SAP ABAP
  • SAP CPI
  • SAP Fiori
  • SAP e-Dönüşüm ve Web/Mobil çözümleri ile hizmet vermektedir.

Uluslararası platformda da müşterilerine destek veren ve yurtdışında hayata geçirdiği proje sayısı her geçen sene artan MDP Group, İsviçre ofisinin açılması ile beraber, global bir marka olarak alanında öncü olmaya devam etmektedir.

Alanında uzman ekibimiz, bilişim gereksiniminizi karşılayacak, dijital vizyonlarınızı gerçekleştirecek ve olabilecek en yüksek verimi almanızı sağlayacak özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

MDP Group olarak elde ettiğimiz başarıları, her zaman en iyiyi hedefleyen ve kendini devamlı olarak geliştirmeye adayan ekibimiz ile birlikte elde ettik. Yenilikçi projelere imza atabilmek adına takım ruhunun ve sinerjinin önemini hep ön planda tutuyoruz.

Aldığımız proje sorumluluklarının da ötesinde, her daim beklentilerinizi geçecek inovatif çözümler bulmayı hedefliyoruz. Projelerinizin her adımını size danışarak en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz ve gereken her türlü desteği sunmaktan çekinmiyoruz.

Sadece IT sistemlerinizi firmanıza uygun hale getirmek için değil, teknolojideki yenilikleri yakından takip ederek, yeni yöntem ve çözümler geliştirerek, firmanızı ileriye taşımak ve rekabet gücünüzü arttırmak için çalışıyoruz.

MDP Group İletişim

Web Sitesi: https://mdpgroup.com/

Telefon: +90 216 317 77 90

Mail: info@mdpgroup.com

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır