MDP Group – SAP SuccessFactors Entegrasyonu

SAP SuccessFactors ve Diğer Uygulamalar Arasında Gerçek Zamanlı İK İş Süreci Otomasyonları Sağlayın!

SuccessFactors; SAP’nin bulut tabanlı insan kaynakları yönetimi çözümüdür. SAP SuccessFactors kullanıcıları; İK iş süreçleri otomasyonu, şirket stratejisi ve performans analizini yürütmek için kritik verilerin organizasyondaki diğer iş alanlarına bağlanmasını arzu etmektedir. SAP HCM ve SuccessFactors için MDP entegrasyon eklentisi; İşe Alım Verisi, Çalışan Verisi, Organizasyonel Veri, Maaş Verisi, Değerlendirme Verisi ve Nitelik-Yeterlilik Verisi Entegrasyonlarını otomatik olarak kurmanıza olanak sağlar. MDP entegrasyon eklentisi, SAP PI ve SAP HCI tabanlıdır.

Harici kariyer siteleri ile entegrasyon

MDP, harici kariyer siteleri veya kurumsal şirket siteleri ile SuccessFactors Recruiting (işe alım) modülünü entegre etmek isteyen müşteriler için hazır entegrasyon eklentisi sunmaktadır. Modülünüzü kullanarak dahili iş ilanlarınız hakkında bilgi yollayabilir, intranetinizde istenen kadroları ilan edebilirsiniz.

SAP Kullanıcı Resmi Aktarımı

Kullanıcı resimlerini SuccessFactors sunucunuzda saklamak isterseniz, MDP entegrasyon eklentisini kullanarak tüm kullanıcı resimlerini SAP’den SuccessFactors’e aktarabilirsiniz.

MDP GROUP SAP SUCCESSFACTORS ENTEGRASYONUNU İNCELEMEK İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ.

MDP Group Hakkında

MDP Group, 2012’den bu yana danışmanlık, geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

300’den fazla müşteriyle çalışarak 1000’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP, e-Dönüşüm ve Web/Mobil uygulamaları hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da yeni başarılara imza atmaktadır.

MDP Group alanında uzman kadrosu ile gıda, tekstil, otomotiv, ilaç, iletişim, sağlık, çimento, çelik, havacılık ve elektronik gibi farklı sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda;

  • SAP PI/PO
  • SAP EWM
  • SAP ABAP
  • SAP CPI
  • SAP Fiori
  • SAP e-Dönüşüm ve Web/Mobil çözümleri ile hizmet vermektedir.

Uluslararası platformda da müşterilerine destek veren ve yurtdışında hayata geçirdiği proje sayısı her geçen sene artan MDP Group, İsviçre ofisinin açılması ile beraber, global bir marka olarak alanında öncü olmaya devam etmektedir.

Alanında uzman ekibimiz, bilişim gereksiniminizi karşılayacak, dijital vizyonlarınızı gerçekleştirecek ve olabilecek en yüksek verimi almanızı sağlayacak özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

MDP Group olarak elde ettiğimiz başarıları, her zaman en iyiyi hedefleyen ve kendini devamlı olarak geliştirmeye adayan ekibimiz ile birlikte elde ettik. Yenilikçi projelere imza atabilmek adına takım ruhunun ve sinerjinin önemini hep ön planda tutuyoruz.

Aldığımız proje sorumluluklarının da ötesinde, her daim beklentilerinizi geçecek inovatif çözümler bulmayı hedefliyoruz. Projelerinizin her adımını size danışarak en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz ve gereken her türlü desteği sunmaktan çekinmiyoruz.

Sadece IT sistemlerinizi firmanıza uygun hale getirmek için değil, teknolojideki yenilikleri yakından takip ederek, yeni yöntem ve çözümler geliştirerek, firmanızı ileriye taşımak ve rekabet gücünüzü arttırmak için çalışıyoruz.

MDP Group İletişim

Web Sitesi: https://mdpgroup.com/

Telefon: +90 216 317 77 90

Mail: info@mdpgroup.com

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır