MDP Group – SAP Seyahat Yönetimi Çözümü

Seyahat Süreçlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın

Çalışanların bulunduğu lokasyondan iş amacı ile başka bir yere seyahat etmesinin gerektiği durumlarda, ilgili onayları almak amacıyla geliştirilmiştir. Seyahat süresince ihtiyaç duyulabilecek ulaşım, konaklama gibi giderler de sistem üzerinden bildirilerek, ihtiyaç duyulan rezervasyon ya da satın almaların yapılması talep edilebilir. Seyahat Yönetimi Çözümü ile gidilecek lokasyon, bu lokasyona neden gidiliyor, hangi iş için gidiliyor, ne ile gidilecek, konaklama için bir tercih var mı gibi soruların cevapları girilir. Daha sonra bu bilgiler yöneticiye ulaştırılır, onay gelirse bu çalışan için seyahat masraflarının girilebileceği bir form oluşturulur. Buraya seyahatte yapılan masraflar girilir. Seyahatle ilgili satın almalar yapılacaksa bu muhasebe ya da insan kaynakları departmanının önüne düşer.

Tüm bu süreçler kuruma özel geliştirilen portal üzerinden yapılır ve her adım SAP üzerinde kayıt altına alınır. Seyahat Yönetimi Çözümü, istenildiği gibi kuruma özelleştirilebilir. Çözüm, kısa bir süre içerisinde kurumsal kimlikle uygun hale getirilebilir. Mevcut standart SAP ekranlarına göre çok daha zengin fonksiyonalite sunar ve geliştirme maliyetlerini oldukça düşürür.

MDP GROUP SAP SEYAHAT YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜNÜ İNCELEMEK İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ.

MDP Group Hakkında

MDP Group, 2012’den bu yana danışmanlık, geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

300’den fazla müşteriyle çalışarak 1000’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP, e-Dönüşüm ve Web/Mobil uygulamaları hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da yeni başarılara imza atmaktadır.

MDP Group alanında uzman kadrosu ile gıda, tekstil, otomotiv, ilaç, iletişim, sağlık, çimento, çelik, havacılık ve elektronik gibi farklı sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda;

  • SAP PI/PO
  • SAP EWM
  • SAP ABAP
  • SAP CPI
  • SAP Fiori
  • SAP e-Dönüşüm ve Web/Mobil çözümleri ile hizmet vermektedir.

Uluslararası platformda da müşterilerine destek veren ve yurtdışında hayata geçirdiği proje sayısı her geçen sene artan MDP Group, İsviçre ofisinin açılması ile beraber, global bir marka olarak alanında öncü olmaya devam etmektedir.

Alanında uzman ekibimiz, bilişim gereksiniminizi karşılayacak, dijital vizyonlarınızı gerçekleştirecek ve olabilecek en yüksek verimi almanızı sağlayacak özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

MDP Group olarak elde ettiğimiz başarıları, her zaman en iyiyi hedefleyen ve kendini devamlı olarak geliştirmeye adayan ekibimiz ile birlikte elde ettik. Yenilikçi projelere imza atabilmek adına takım ruhunun ve sinerjinin önemini hep ön planda tutuyoruz.

Aldığımız proje sorumluluklarının da ötesinde, her daim beklentilerinizi geçecek inovatif çözümler bulmayı hedefliyoruz. Projelerinizin her adımını size danışarak en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz ve gereken her türlü desteği sunmaktan çekinmiyoruz.

Sadece IT sistemlerinizi firmanıza uygun hale getirmek için değil, teknolojideki yenilikleri yakından takip ederek, yeni yöntem ve çözümler geliştirerek, firmanızı ileriye taşımak ve rekabet gücünüzü arttırmak için çalışıyoruz.

MDP Group İletişim

Web Sitesi: https://mdpgroup.com/

Telefon: +90 216 317 77 90

Mail: info@mdpgroup.com

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır