MDP Group – SAP İzin Yönetimi Çözümü

SAP İzin Yönetimi Çözümü Nedir?

MDP SAP İzin Yönetimi Çözümü ile firma çalışanları, izin hakları ile ilgili süreçleri portal üzerinden takip edebilirler. MDP İzin Yönetimi, zaman ile ilgili bilgilerin yönetilebilmesini, izin süreçlerinin otomatikleştirilmesini ve iş gücü performansının arttırılmasını sağlar. Süreç içerisinde yapılan yönlendirme ve onay / red durumuna göre taleplerinin durumu kontrol edilir. İzin süreci ve hakediş ile ilgili işlemlerin tümü SAP üzerinden yürütülür. İnsan kaynakları departmanı tarafından sürecin daha açık bir şekilde takip edilmesi ve yönetilmesini, firma personellerinin ise izin süreçlerini daha şeffaf bir şekilde yürütmesini amaçlar.

Çalışanların izin taleplerinin sisteme girilmesi ile başlayan süreç; talebin olumlu ya da olumsuz cevaplandırılması, gerekirse değişikliklerin yapılması, yazılı onay belgesi oluşturulması şeklinde tamamen sistem üzerinden ilerletilir.

Talep edilen izinlere tekli ya da toplu onay verme, izin taleplerinistatüsüne görelisteleyebilme, reddedilen izinlerin red sebeplerini yazabilme, izin talep tarihindeki resmi ve münferit tatilllerin otomatik olarak hesaplanabilmesi gibi özellikler de çözümü bir adım öne çıkarmaktadır.

İzin süreci işlemlerinizi SAP üzerinden yürütün!

MDP GROUP SAP İZİN YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜNÜ İNCELEMEK İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ.

MDP Group Hakkında

MDP Group, 2012’den bu yana danışmanlık, geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

300’den fazla müşteriyle çalışarak 1000’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP, e-Dönüşüm ve Web/Mobil uygulamaları hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da yeni başarılara imza atmaktadır.

MDP Group alanında uzman kadrosu ile gıda, tekstil, otomotiv, ilaç, iletişim, sağlık, çimento, çelik, havacılık ve elektronik gibi farklı sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda;

  • SAP PI/PO
  • SAP EWM
  • SAP ABAP
  • SAP CPI
  • SAP Fiori
  • SAP e-Dönüşüm ve Web/Mobil çözümleri ile hizmet vermektedir.

Uluslararası platformda da müşterilerine destek veren ve yurtdışında hayata geçirdiği proje sayısı her geçen sene artan MDP Group, İsviçre ofisinin açılması ile beraber, global bir marka olarak alanında öncü olmaya devam etmektedir.

Alanında uzman ekibimiz, bilişim gereksiniminizi karşılayacak, dijital vizyonlarınızı gerçekleştirecek ve olabilecek en yüksek verimi almanızı sağlayacak özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

MDP Group olarak elde ettiğimiz başarıları, her zaman en iyiyi hedefleyen ve kendini devamlı olarak geliştirmeye adayan ekibimiz ile birlikte elde ettik. Yenilikçi projelere imza atabilmek adına takım ruhunun ve sinerjinin önemini hep ön planda tutuyoruz.

Aldığımız proje sorumluluklarının da ötesinde, her daim beklentilerinizi geçecek inovatif çözümler bulmayı hedefliyoruz. Projelerinizin her adımını size danışarak en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz ve gereken her türlü desteği sunmaktan çekinmiyoruz.

Sadece IT sistemlerinizi firmanıza uygun hale getirmek için değil, teknolojideki yenilikleri yakından takip ederek, yeni yöntem ve çözümler geliştirerek, firmanızı ileriye taşımak ve rekabet gücünüzü arttırmak için çalışıyoruz.

MDP Group İletişim

Web Sitesi: https://mdpgroup.com/

Telefon: +90 216 317 77 90

Mail: info@mdpgroup.com

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır