MDP Group – SAP E-Defter Saklama Çözümü

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) yayımladığı Elektronik Defter Genel Tebliği itibarıyla, e-Defter kullanıcılarına elektronik defterlerini 10 yıl muhafaza etme zorunluluğu getirilmiştir.

SAP e-Defter Saklama Çözümü, MDP SAP e-Defter çözümünü kullanan mükellefler için, Bakım Destek anlaşmaları kapsamında, entegratörle bağlantılı saklama sistemini uzatmak için geliştirilmiştir. Bu hizmet SAP e-Defter çözümünü kullanan mükelleflere, MDP anlaşmalı özel entegratörler’e bağlantı (konnektör) yazılımı ile birlikte, ücretsiz olarak sağlanmaktadır. E-Defter Saklama Bedeli kullanıcının saklayacağı dosya boyutuna özel entegratörler tarafından ayrıca tahsil edilir.

 • Yevmiye ve Kebir Defterlerini, Beratları, Defter Raporlarını SAP ekranınızdan tek bir tıkla e-Defter Saklama Hizmeti’ne gönderebilirsiniz.
 • Manuel dosya indirme ve yükleme işlemlerine gerek kalmaz.
 • Dosyalarınız e-Defter Saklama Hizmeti’nde güvenli ortamda ve şifrelenerek saklanır.

SAP E-Defter Saklama Çözümünün Faydaları

 • Yevmiye ve Kebir Defterler, Beratlar, Defter Raporları SAP ekranınızdan tek bir tıkla e-Defter Saklama Hizmeti’ne Gönderebilirsiniz.
 • Manuel dosya indirme ve yükleme işlemlerine gerek kalmaz.
 • Dosyalarınız e-Defter Saklama Hizmeti’nde güvenli ortamda ve şifrelenerek saklanır.

MDP GROUP E-DEFTER SAKLAMA ÇÖZÜMÜNÜ İNCELEMEK İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ.

MDP Group Hakkında

MDP Group, 2012’den bu yana danışmanlık, geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

300’den fazla müşteriyle çalışarak 1000’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP, e-Dönüşüm ve Web/Mobil uygulamaları hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da yeni başarılara imza atmaktadır.

MDP Group alanında uzman kadrosu ile gıda, tekstil, otomotiv, ilaç, iletişim, sağlık, çimento, çelik, havacılık ve elektronik gibi farklı sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda;

 • SAP PI/PO
 • SAP EWM
 • SAP ABAP
 • SAP CPI
 • SAP Fiori
 • SAP e-Dönüşüm ve Web/Mobil çözümleri ile hizmet vermektedir.

Uluslararası platformda da müşterilerine destek veren ve yurtdışında hayata geçirdiği proje sayısı her geçen sene artan MDP Group, İsviçre ofisinin açılması ile beraber, global bir marka olarak alanında öncü olmaya devam etmektedir.

Alanında uzman ekibimiz, bilişim gereksiniminizi karşılayacak, dijital vizyonlarınızı gerçekleştirecek ve olabilecek en yüksek verimi almanızı sağlayacak özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

MDP Group olarak elde ettiğimiz başarıları, her zaman en iyiyi hedefleyen ve kendini devamlı olarak geliştirmeye adayan ekibimiz ile birlikte elde ettik. Yenilikçi projelere imza atabilmek adına takım ruhunun ve sinerjinin önemini hep ön planda tutuyoruz.

Aldığımız proje sorumluluklarının da ötesinde, her daim beklentilerinizi geçecek inovatif çözümler bulmayı hedefliyoruz. Projelerinizin her adımını size danışarak en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz ve gereken her türlü desteği sunmaktan çekinmiyoruz.

Sadece IT sistemlerinizi firmanıza uygun hale getirmek için değil, teknolojideki yenilikleri yakından takip ederek, yeni yöntem ve çözümler geliştirerek, firmanızı ileriye taşımak ve rekabet gücünüzü arttırmak için çalışıyoruz.

MDP Group İletişim

Web Sitesi: https://mdpgroup.com/

Telefon: +90 216 317 77 90

Mail: info@mdpgroup.com

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır