Paylaş :
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

WEBINAR: ACRON Simple EC ile İK Süreçlerinde Maksimum Verimlilik

Şubat 26 @ 10:30 am - 11:30 pm

Ücretsiz
Paylaş :

SAP SuccessFactors Çalışan Merkezi modülünün standart süreçlerini iyileştirmek amacıyla iş ortağımız ACRON tarafından geliştirilen ACRON SIMPLE EC çözümü, çalışanların kendi bilgilerini güncellemesi, izin bilgilerinin giriş ve onayı, bordro zarfı görüntüleme, organizasyon verilerinin yönetilmesi gibi süreçleri de içeriyor. Ayrıca paket kapsamında ACRON tarafından SAP Cloud Platform üzerinde geliştirilen Seyahat ve Masraf Yönetimi süreçleri de yer alıyor.

SAP ve ACRON iş birliğiyle 26 Şubat 2019 Salı günü saat 10:30’da gerçekleştirilecek webinarda, EOH Türkiye İş Geliştirme Müdürü Fidan Canik, ACRON İnsan Kaynakları Uygulamaları Direktörü Özlem Gür ve SAP Türkiye İnsan Kaynakları Çözümleri İnovasyon Yöneticisi Evrim Çolakoğlu, ACRON SIMPLE EC çözümü hakkında ayrıntılı bilgi paylaşırken, sizlerden gelecek soruları yanıtlayacak.

ACRON SIMPLE EC İK Paketi, insan kaynakları süreçlerinizi iyileştirebilmeniz için geliştirildi. Çözümü şimdiden keşfetmek için buraya, videomuzu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Webinara katılmak için buraya tıklayınız.

 

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Sizde 3.000 kişinin üzerinde bulunan abonelerimiz arasına katılın. Abone olarak yeni eklenen içeriklerimizden anında haberdar olursunuz
E-Mail adresiniz sapuzman.com dışında 3 tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır
Paylaş :

Detaylar

Tarih:
Şubat 26
Saat:
10:30 am - 11:30 pm
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCrbMehVA-T-C-ym7iC2bt0FNFmaZ4CqRQHmk-RMyBppZxjQ/viewform

Mekan

Webinar
webinar

Organizatör

SAP Türkiye&ACRON
Paylaş :